SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

poszukiwania dobrego spalacza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
mam 30 lat, jestem po 3 ciążach i mimo treningów (wedle możliwości) i zachowania racjonalnego odżywiania bardzo trudno jest mi wrócić do wagi z przed ciąż. Szukam jakiegoś dobrego spalacza, który by mi w tym pomógł. Mam też pytanie, czy jest sens i kiedy stosować preparaty usuwające wodę podskórną.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
Właśnie przez takie komentarze, niewiele kobiet zabiera tu głos.
Zaczęłam ten temat bo właśnie się zastanawiam! i chciałam zapytać o zdanie kogoś, kto ma więcej doświadczenia niż ja z suplementami. Traktuję odpowiedzi poważnie i równie poważnie podchodzę do mojej osoby.
Kiepski komentarz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
dodam, że stosowałam różne lżejsze preparaty: l-karnitynę, machine man. Niestety nic mi one nie dały. Mam oporny organizm.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
co znaczy "racjonalne odżywianie" ?

liczysz kcal i marko, masz deficyt kaloryczny ?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
kalorii nie liczę, ale jem 4-5 posiłków dziennie, staram się nie przekraczać deficytu. Byłam u dietetyka i mam rozpisaną dietę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
No to trzeba zaczac liczyc zeby byly efekty

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1522
Wielokrotnie były tu na forum prezentowane diety od "dietetyków" wołające o pomstę do nieba. Nie znaczy to że wszyscy się mylą, ale nie zaszkodzi porady zweryfikować.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
spalacz dobiera się pod obecny stan nikt Ci nie zaproponuje jakiegoś mocnego przy sporym bfie, nie wiemy nawet czy są jakieś problemy zdrowotne, karmienie piersią itp.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
mozesz pokazać przykaldowy dzien odzywiania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
MysiasPysias
dodam, że stosowałam różne lżejsze preparaty: l-karnitynę, machine man. Niestety nic mi one nie dały. Mam oporny organizm.


mysle, ze tutaj jest zawarte kluczowe sformulowanie, nie tyle organizm jest oporny, co zapewne braki podstaw zywieniowych czy solidnego treningu, wtedy nawet bez suplementow by polecialo sporo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
L-karnityna czy machine man też nie należą do nazbyt skutecznych spalaczy ;) Pewnie poprawa diety więcej zdziałasz niż ich lykaniem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30
dziękuję za odpowiedzi. jeszcze poczytam i się zastanowię. Nie chce wydawać kasy bez sensu, więc zobaczę za miesiąc. A co z preparatami usuwającymi nadmiar wody? czy one działają, czy działają jednorazowo? i czy picie dużej ilości wody zapewni ten sam efekt?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
co do preparatow usuwajacych wode, jak najbardziej spelniaja swoj efekt pod warunkiem, ze problem gromadzenia wody nie ma podloza hormonalnego, czy tez niewlasciwej diety, wtedy mozna pokusic sie o zastosowanie tego typu produktow.

co do ilosci wody, bardziej liczy sie regularna, stala podaz picia wody, na odpowiednio dopasowanym poziomie do aktywnosci fizycznej srednio powiedzmy te 3l wody dziennie, wtedy organizm przyzwyczai sie, ze tej wody nie brakuje i nie bedzie wahania jej poziomu w organizmie, trzeba pilnowac by codziennie pic mneij wiecej tyle samo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawidłowy rozkład spożywania suplementów

Następny temat

Najlepsze pompery? Full as fuck vs Blood Rush

electro
Polecane artykuły