Cześć! Ostatnio postanowiłem się wziąć za siebie, ważę 80kg, 179cm wzrostu. Chciałem zapytać co sądzicie o tej diecie, czy jest ona dobra. gdyż wydaje mi się iż jest tego trochę dużo? Ile bym musiał zejść z wagi aby zacząć budować masę mięśniową? 3 razy w tygodniu uczęszczam na siłownię, robię trening obwodowy.
Śniadanie : 3jaja + połowa papryki.
2 śniadanie : 6 Wafli ryżowych posmarowanych serkiem homogenizowanym z plasterkami pomidora.
Obiad : Pierś z kurczaka/indyka 200g, 100g ryżu basmati, 300g warzyw mrożonych
''Obiad 2'' : Sałatka z serem fetą 100g, sałata lodowa, ogórek, pomidor, pieprz kajeński łyżka oliwy z oliwek
Podwieczorek : Owoc 1szt do wyboru ( co polecacie), mam jeszcze do wyboru mały jogurt 125g albo suszone banany 50g
Kolacja : Twaróg chudy 150g + ogórek, pieprz mielony
Do tego piję jeszcze 30min przed treningiem czarną kawę bez cukru i mleka.

Śniadanie : 3jaja + połowa papryki.
2 śniadanie : 6 Wafli ryżowych posmarowanych serkiem homogenizowanym z plasterkami pomidora.
Obiad : Pierś z kurczaka/indyka 200g, 100g ryżu basmati, 300g warzyw mrożonych
''Obiad 2'' : Sałatka z serem fetą 100g, sałata lodowa, ogórek, pomidor, pieprz kajeński łyżka oliwy z oliwek
Podwieczorek : Owoc 1szt do wyboru ( co polecacie), mam jeszcze do wyboru mały jogurt 125g albo suszone banany 50g
Kolacja : Twaróg chudy 150g + ogórek, pieprz mielony
Do tego piję jeszcze 30min przed treningiem czarną kawę bez cukru i mleka.

Krzysztof Piekarz