Witam, po bardzo długiej przerwie powracam do ćwiczeń. Kiedyś brałem mass 20,
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_MASS_20-opis27431.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=adodzywka#opinie
w połączeniu z kreatyną. Otóż mam 180 cm wzrostu i ważę 79 kg. Odżywiam się dosyć dobrze, dużo warzyw i mięsa.
Mógłbym prosić o mały komentarz do połączenia tych odżywek? Interesuje mnie trening na masę.
Jeśli napisałem w złym dziale proszę usunąć posta.
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_MASS_20-opis27431.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=adodzywka#opinie
w połączeniu z kreatyną. Otóż mam 180 cm wzrostu i ważę 79 kg. Odżywiam się dosyć dobrze, dużo warzyw i mięsa.
Mógłbym prosić o mały komentarz do połączenia tych odżywek? Interesuje mnie trening na masę.
Jeśli napisałem w złym dziale proszę usunąć posta.
Krzysztof Piekarz