Tak jak wcześniej informowaliśmy, nastąpiły pewne zmiany mające na celu pobudzić dział do życia i zachęcić forumowiczów do większej kreatywności.
Według aktualnie obowiązujących zasad nagradzanych będzie pięciu forumowiczów. Osoby, które zajmą dwa pierwsze miejsca mają możliwość wyboru suplementów i odżywek z całej oferty firmy OLIMP za kwotę 250pln (według cen hurtowych). Pozostała trójka ma możliwość wyboru suplementów i odżywek za kwotę 130pln (według cen hurtowych) również z całej oferty firmy OLIMP.
Nagrodzeni za miesiąc luty:
1. BYK
2. McRaYvEn
3. Strongbart
4. anar
5. dorian85
Zwycięzców prosimy o przesyłanie na priv'a OLIMPa wybranych nagród za sumę odpowiednią do zajętego miejsca.
Gratulujemy!
Według aktualnie obowiązujących zasad nagradzanych będzie pięciu forumowiczów. Osoby, które zajmą dwa pierwsze miejsca mają możliwość wyboru suplementów i odżywek z całej oferty firmy OLIMP za kwotę 250pln (według cen hurtowych). Pozostała trójka ma możliwość wyboru suplementów i odżywek za kwotę 130pln (według cen hurtowych) również z całej oferty firmy OLIMP.
Nagrodzeni za miesiąc luty:
1. BYK
2. McRaYvEn
3. Strongbart
4. anar
5. dorian85
Zwycięzców prosimy o przesyłanie na priv'a OLIMPa wybranych nagród za sumę odpowiednią do zajętego miejsca.
Gratulujemy!
Krzysztof Piekarz

