niedawno rozpoczałem swój pierwszy cykl z kretką ale troche zabardzo zwiększyłem obciążenie i intensywność treningów co zaowocowało zakwasami......wczoraj doskwierał mi ból...dzisiaj z reszta nie jest lepiej a w kalendarzu jest to dzien treningowy....sam juz nie wiem czy nie przerwac cyklu az do znikniecia zakwasów?!.......
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
