zajefajna impra, szkoda że czas nie pozwolił żeby być na tych zawodach, jeśli będzie powtórka w 2016 to postaram się być. a jeśli będzie to też w Tychach ? z Bydgoszczy trochę daleko.
...
Witam, wiem że dopiero marzec ale mam pytanie czy będziecie organizować w tym roku 2 mistrzostwa w ww
1
...
Zastanawiamy się nad tym.
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-03-05 20:32:43
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-03-05 20:32:43
gregorterm
...
wszystko zalezy od sponsorów we wrzesniu chcemy zrobic 2 dniowe zawody ogulnie sporty siłowe w tychach a przy okazji byc moze 2MP teraz faza szukania sponsorów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!










