SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mleko+kakao+białko jajek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1845
Czy dobry jest po treningu taki posiłek:
szklanka mleka
szklanka mleka w proszku odtłuszczonego
3-4 łyżki kakaa,albo glukoza
3-4 białka jajka
Zadaje takie pytanie bo nie mam kasy na odżywki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
Po treningu priorytet to węglowodany, białko w ilości 30-40g w zależności od wagi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1845
A mleko w proszku jest warościowe,jaka ilość dostarcza 30g białka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
100g mleka w proszku dostarcza coś ponad 30g białka i 50g laktozy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20331
wyrzuc kakao ,glukoza lepsza ,poza tym oki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
To nie tak. Glukoza zaraz po treningu - a potem posiłek pełnowartościowy. Mleko w proszku niebardzo się nadaje na taki posiłek ale ma jedną zaletę - nie ma błonnika.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
a na co szkodzi błonnik ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje ręce

Następny temat

Kolejna dieta do oceny :-(

electro
Polecane artykuły