Pytam jeszcze raz - prosze o odpowiedz ludzi obeznanych, specjalistow a nie gimbazy ktora bedzie pisac na temat smakow - " dobre truskawkowe czoko lipne " ect ect ... smiech na sali ludzie...
Wiec ponawiam pytanie - czy tanie bialka sa warte zakupu, czy ogranizm jest w stanie rozlozyc na aminokwasy to bialko, czy proces otrzymywania ( tanich bialek- wysoka temperatura) nie pogarsza przyswajalnosci???
Wiec ponawiam pytanie - czy tanie bialka sa warte zakupu, czy ogranizm jest w stanie rozlozyc na aminokwasy to bialko, czy proces otrzymywania ( tanich bialek- wysoka temperatura) nie pogarsza przyswajalnosci???
Krzysztof Piekarz