Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Cześć! Pytanie mam dość specyficzne.
Pewnie dużo dziewczyn ma problem zimnych rąk/nog, a może nawet objaw raynauda.
Czy któraś z Was zauważyła wzrost ciepłoty ciała, a zwłaszcza rąk po nabraniu masy mięśniowej?
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mogłabyś coś więcej napisać? Bo borykam się z objawem raynauda, a zależy mi na tym, żeby to wyeliminować albo ograniczyć. Nie wiem jak dużo masy miesniowej mogą zyskaćb kobiety w ciągu roku, ale chcę zawalczyć o zdrowe kilogramy. Ja nie ukrywam ze mam ręce jak patyczki więc w sumie nie dziwię się, ze tak reagują na zimno.
Szacuny
579
Napisanych postów
6669
Wiek
51 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
144112
sachara13
Mogłabyś coś więcej napisać? Bo borykam się z objawem raynauda, a zależy mi na tym, żeby to wyeliminować albo ograniczyć. Nie wiem jak dużo masy miesniowej mogą zyskaćb kobiety w ciągu roku, ale chcę zawalczyć o zdrowe kilogramy. Ja nie ukrywam ze mam ręce jak patyczki więc w sumie nie dziwię się, ze tak reagują na zimno.
Badałaś może poziom wit. B12? magnezu?
>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła