Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
0
Napisanych postów
30
Wiek
41 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
130
Nie badz taki do przodu bo ci tylu zabraknie... wiem co to vlcd. Jak chcesz cos z sensem napisac to pisz co dalej mam robic , czyli dieta +prop +jakis spalacz i tyle a nie piszesz glupoty dla zabicia czasu lodzianin 1. Oki.
Szacuny
0
Napisanych postów
30
Wiek
41 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
130
Zredukowalem 13cm z samego brzucha,kilka cm z pasa,poszlo mi 2,5cm na łapie, uda mam duze badz grube wiec moze i waga jest poniekad wysoka dalej. Waga okolo 98-100 chcem zredukowac do 95 i zwiekszyc mase miesniowa ale podejzewam ze pierwszo redukcja do 1-8 i puzniej cos dozucic na rozbudowanie miesni ...
Szacuny
0
Napisanych postów
30
Wiek
41 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
130
1. WIEK: 32 2. WAGA: 99 3. WZROST: 178 4. WYMIARY: -biceps: 41,5 -klatka: 114 -udo: 64 -talia: 103 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 miechy 6. DIETA: jest -białko: ? -węglowodany: ? -tłuszcz: ? 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl - prop,tren,clenox,masteron,wino 8. TRENING: 4razy w tyg 9. CEL CYKLU: spalenie tkanki tłuszcz,oraz masa miesniowa 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1 mies. 11. POZIOM BF%: 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): jest tendencja do tycia 13. STAN ZDROWIA: zdrowy 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: to i to 15. PPM (podstawowa przemiana materii): ? 16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: 125.. -martwy ciąg: ---- ? -przysiad: -----?