SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na drugi cykl? prosze o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
witam przymierzam sie do drugiego cyklu, jestem juz obecnie po cyklu 20 tescia 100mg/1ml oraz 100 mety zakonczylem odblokowanie na Nolvie 30 tabsow jest ok, jestem takze obecnie na drugiej puszcze XPanda, powiem tak spadki po kuracji byly minimalne dzieki XP i dobrej diecie zeszlo nie wiele, Przymierzam sie do drugiego cyklu, chcem cos łagodnego, co polecicie, moze winstrol w tabsach 30mg/ed oraz co drugi dzien propa czy to dobre polaczenie, niechcem zbytnio obciazac oraganizmu dlatego szukam jakiegos dobrego polaczenia cos w granicach 6 tyg. chodzi o mase.

p.s czy spadki moga jeszcze wystapic jak juz jestem po odblokowaniu?

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
nie tzn spadków juz niebedzie, dobze z tym xp zrobiłeś
teraz cos własnie wins/prop
np
1-6 prop ~75eod
1-5 30mg winsa/lub inj 1-6/50eod

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Jak juz cos robic to z glowa chciale wiec dlatego zakupielm tego XP i dotego MXPRo i polecał bym to kazdemu po cyklu napewno nikt sie nie zawiedzie i dotego dietka.

1-6 prop 100mg/ co drugi dzien wyjdzie 3 strzaly tyg.
1-6 winstrol tabletki 30mg/ed wiec wyjdzie 3 tabletki dziennie ( tu jest problem na 6 tyg potrzebował bym 120 tabletek a sprzedawane sa po 100szt.)

a tak dobrze
czy ten cyklik nie bedzie szedl zbyt na obciazenie organizmu??

Kitesurfing THE BEST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy strzal propa..POMOC

Następny temat

Deca durabolin + Winstrol

WHEY premium