SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRUGI CYKL.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Jak bede chcial robic tylko diete to zadzwonie do dietetyka a nie na forum... kto tu powinien jesc szpinak....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Na forum się pisze, nie dzwoni.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Halo?tu 133

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Temat zmieniony na drugi cykl.

Do autora rozpisz ostatni cykl i dietę , to może coś rozpiszemy .

Tu masz ankietę , skopiuj wpisz dane , wklej taki mamy regulamin na forum, jak pominiesz jakieś końcowe dwa punkty nic się nie stanie.

1.WIEK:
2.WAGA:
3.WZROST:
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :
martwy ciag :
przysiad :





Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-12-15 23:27:18

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
poczytaj o vlcd w dziale jak juz ci napisałem
jak się zdecydujesz na vlcd dasz na podkład 250 mg testa i tniesz smalec do skutku
jak juz dojdziesz do punktu że pozbędziesz się tego balastu podbiesz testa na 250 mg dwa razy w tyg
i wskoczysz na dodatni bilans kcal
możesz się wspomagać t3 od początku vlcd w dawce 40-50 mcg dziennie (najpierw badanie panelu)
póżniej na masie możesz zostawić to t3 też

jak już chcesz komplet to mozesz pomysleć do vlcd dać joszkę lub ew wbijać heliosa
joszka do diet bez ww swietnie się sprawdza

napisz też co zjadłeś wczoraj zobaczymy jak teraz jesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Czyli chcesz mi powiedziec ze teść i vlcd zrobi to ze zejdzie troche tkanki tluszczowej???jak tak to jaki teść? Czy prop czy enan? Bo chyba do konca nie wiem. Co do jedzenia to jem tylko posilki glownie owoce warzywa surowe badz gotowane jak brokuly,itp,mieso wieprzowe na oliwie nie na oleju,badz gotowane, i piersi, malo daje wegli jak ryze, nabial duzo serki mleko szeiki z bialka i jajka , pieczywo ciemne staram sie jesc chodz nie zawsze, cwicze teraz tylko 3razy w tyg. Bo nie mam mozliwosci z powodu pracy . Zjezdzam do polski i biore sie za ostre treningi i kardio dodatkowo. Co wiecej... chcem jeszcze spalic tkanke tluszczowa ale nie chcem stracic duzo na wadze chcem troche zejsc z wagi o 5-10kg max. Ze 100kg. Do diety dolaczam ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
poprosimy o ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Nigdy nie wpadło by mi do głowy żeby na pierwszy cykl przybić tren... Dieta, cardio, clen, prop - wszystko nic więcej nie trzeba. W zasadzie nie ma co rozpisywać.

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
karolas83
Nie chcem wygladac jak ze slonecznego patrolu, tylko zbic jeszcze tluszczu,i zeby poszlo mi w miesnie. -nie mam czasu na ortografie...



to sie dzieje naprawde?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po co mu piszecie o vlcd jak dla niego vlcd to tylko vlcd, slogan pewnie kojarzy z volkswagenem.
4

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie oskrzeli na cyklu meta

Następny temat

Sarm Rad

WHEY premium