Witam !
Mam 14 lat i od niedawna ćwiczę .
Mam pytanie :
Czy białko i kreatyna powoduje jakieś zmiany hormonalne i skutki uboczna w organiźmie 14 chłopaka,który dojrzewa ? (nie wiem ,czy mogę używać takich rzeczy) czy raczej byłoby wskazane naormalne ćwiczenie bez rzeczy typu kreatyna;białko ? I ostatnie : czy tego typu środki wpływają na płodność ?
Pozdrawiam
Mam 14 lat i od niedawna ćwiczę .
Mam pytanie :
Czy białko i kreatyna powoduje jakieś zmiany hormonalne i skutki uboczna w organiźmie 14 chłopaka,który dojrzewa ? (nie wiem ,czy mogę używać takich rzeczy) czy raczej byłoby wskazane naormalne ćwiczenie bez rzeczy typu kreatyna;białko ? I ostatnie : czy tego typu środki wpływają na płodność ?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz