wg mnie FBW jest lepsze, ale muszą być ciężkie ćwiczenia i trzeba dać z siebie naprawdę dużo. Nogi powinny się uginać, ręce trząść, po serii nawet zawroty głowy i zbieranie się na wymioty. Marwy ciąg, przysiady, pompki na poręczach.... Mordercze ćwiczenia w których spalanie jest największę, i reakcja anabolliczna również. To moim zdaniem jest najlepsze. Ale trzeb przyjść na trening 100% wypoczętym, trza zrobić wszystko żeby dać z siebie max.
Taka moja skromna opinia.
Zmieniony przez - flash616 w dniu 2015-11-05 19:59:18
Taka moja skromna opinia.
Zmieniony przez - flash616 w dniu 2015-11-05 19:59:18