SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę, 2m wzrostu, 85kg przy HST pull push

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Witam, mógłby ktoś pokusić się o ocenę i wskazówki ułożonej przeze mnie diety? Pzymierzam się właśnie do treningu HST z Pull&Push 4 dniowym. Jestem ektomorfikiem, strasnzie ciężko idzie mi masa w górę, wczesniejsza dieta byla zbyt mocno ustawiona na białko , być może to też było jedną z przyczyn słabych przyrostów.

Wzrost: 2m,
Waga : 85kg
Na śnaidanie jem ryż lub kaszę jaglaną, bo płatki owsiane i chleb żytni powoduja u mnie mega gazy i problemy żołądkowe ...
W ciągu dnia wrzucam też kaszę gryczaną lub ziemniaki zamiast ryżu. Nie wiem jak z białkiem, licząc samo pochodzenia zwierzęcego jwychodzi okolo 1.6g na kg wagi ciała. Nie jest za mało mięsa w tej diecie? W dni treningowe po treningu piję także białko oraz jem banana. do godziny potem jem posiłek taki jak nr5 czyli ryż i kurczak, bez tłuszczy. Z supli to Animal Pak, bcaa i to białko Hi-teca.

Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Białko jest ok, osobiście na początek zmniejszyłbym ilość kalorii ucinając 100-150g węgli i zobaczył jak na niższej kaloryczności będzie szło

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Czyli proponujesz odjąć po 20g ryżu z każdego posiłku?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Przed i po treningu zostawiłbym 150g a z pozostałych odjął 50g

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
To w dni treningowe a co z dniami nietreningowymi?

Będę cwiczyl rano tzn o 10, planuje wtedy zjesc 1 posilek z 150g ryzu i potreningowy tez a reszta po 100g. Czy wtedy zniadanie moze byc z jajkami czylepoej zamienic je na mieso a jajka dac w pozniejszym posilku?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Jadłospis wrzucamy w taki sposób : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html .
Co do diety jałowa , dodaj tłustsze mięsa zamiast dodawać oliwy , dodaj tłuste ryby jak śledź , makrela czy łosoś.
Na noc jeśli wolisz białkowo-tłuszczowy posiłek daj pastę jajko+ ryba/twaróg .
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny. Po zapoznaniu się z linkami.

Następny temat

Ten sam cel - dwie rozbieżne diety (co robić?)

Shoty
Polecane artykuły