Cześć :) jestem studentką czwartego roku psychologii i myślę o tym, żeby napisać pracę magisterską związaną z ludźmi, którzy tak jak Wy trenują mma, boks w zakresie agresji, skłonności do zachowań ryzykownych... Do badań potrzebuję ponad 30 osób i stąd moje pytanie- czy znaleźli by się tu ludzie, którzy by mi pomogli? W sensie wypełnili kwestionariusze, ankiety itp.? Badam grunt po prostu, czy jest sens zabierać się za taki temat pracy.
Dzięki za info zwrotne :)
Dzięki za info zwrotne :)
Krzysztof Piekarz