Mam poważny problem, jeśli wybieram się na impreze a powinienem brać białko(WPC Treca)na noc, to w tej okoliczności nie powinnem go brać bo się zmarnuje? Czy mam je wziąść po imprezie, a morze szkoda go marnować i lepiej zjęść jajka i wypić mleko? Oczywiście troche wypije na tej imprezie. Tylko nie mówcie że mam odpuscić impreze. Chodzi o to czy brać białko, a jeśli tak to kiedy? Za wszelkie odpowiedzi DZIĘKUJE.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Białko econo 80 a econo V2 - posiadam 3 paczki, co zrobic ;>
- Doradzcie co zrobic i co ewentualnie dokupic !!
- Co zrobic i co wziac w takiej sytuacji?? :/
- co zrobic?????co moze pomoc?
- Doradzcie?? dylemat?? co zrobic i co wybrac ? czy jechac dalej czy przerwac?
- Co zrobić żeby utrzmać mase i wage? co brać>?
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
a mi cos sie wydaje ze po imprezkach nerki nie pracują mi przez jakies 24-30 godzin wogóle... a odwodnienia mam straszne
no ale... imprezki są fajne 
no ale... imprezki są fajne 
Willhelm
...
Idz i sie baw nie rob z siebie niewolnika silowni bo dojdzie do tego ze wejdziesz w taki celibat ze nic nie bedziesz mogl robic.Przeciez nie chodzisz na impreze 2 razy w tyg i nie cwiczysz zawodowo.Poprostu jedz i mozesz sobie to wpc pic tak jak bys mial posilek zeby dostarczac odp ilosci bialka co ok 3 godz i to wszystko.A jak bedziesz pil to jakis magnez z wit C pobierz przed i po imprezie.
nadzieja jest zatapialna
...
No i pamietaj o wodzie. Bo to podstawa. Odwodnienie to Twoj pierwszy wrog 

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
...
Wszystko w miarę dozwolone, obyś tylko na czworaka nie wracał na kwadrat 

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl
...
oj!! obyś nie wracał jak ja ostatnio w sobote... z rozłożonymi rękami jak F-16 w czasie lotu dla zachowania równowagi...no i zasnąłem w wannie pełnej wody
całe szczęście, że chrapałem i rodzina usłyszała i mnie dobudzili 
całe szczęście, że chrapałem i rodzina usłyszała i mnie dobudzili 
Willhelm
...
Will na Jasną Górę, leć a nie do domu tam święty obraz wszysko uleczy
A tak ogólnie to przy piciu trzeba dodatkowo walić w siebie duużżżooo wody, BTW picia to dzisiaj wszyscy kumple już się w akademiku zjechali i coś czuje że wieczorem na SFD mnie nie bedzie
A tak ogólnie to przy piciu trzeba dodatkowo walić w siebie duużżżooo wody, BTW picia to dzisiaj wszyscy kumple już się w akademiku zjechali i coś czuje że wieczorem na SFD mnie nie bedzie

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz
Doradca w dziale Suplementacja
...
Aż tak nie będzie, mam zamiar się wybawić a szczególnie wytańczyć więc strace troche wagi, dlatego chcialem się dowiedzieć jakie środki użyć aby za dużo na tym nie stracił.
...
ooo stary raczej nie doszedlbym na jasna gorke no i moglbym w tym stanie spaść z murów
podobno nie moglem nawet słowa wykrztuscic
) jakis tylko bełkot 
podobno nie moglem nawet słowa wykrztuscic
) jakis tylko bełkot 
Willhelm
...
eee jesli nie masz zamiaru upoic sie do nieprzytomnosci, co ja ostatnimi czasy preferuje
to po prostu pij duuuuzo wody, niegazowanych soków owocowych i po przyjsciu walnij kolacyjke i białko albo jak bedziesz mial odruchy wymiotne to samo białko...i wypij jeszcze wody przed snem
to po prostu pij duuuuzo wody, niegazowanych soków owocowych i po przyjsciu walnij kolacyjke i białko albo jak bedziesz mial odruchy wymiotne to samo białko...i wypij jeszcze wody przed snemWillhelm
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz