SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1385
Witam właśnie skończyłem opakownaie thermo cutsa i spadełm do wagi 76 kg z 82 :p i chciałbym sobie kupić znowu jakiś palacz zastanawiam sie nad meta burnem XTP ale słyszalem też że thermo speed ma być dostępny do końca stycznia w sklepach ? co wybrać za odpowiedzi z góry dzięki. Pozdro

"...chwila zwątpienia w słabszego Cie zamienia..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1485
jak dlugo brales ten spalacz? i czy brales cos do niego? np: bcaa, hmb? a i jakies firmy jest ten spalacz:)

..::jestem bardzo wylewny..bo mnie boli..nie?::..;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1385
Brałem go około miesiąca (1 opakowanie), niczego dodatkowo nie stosowałem
http://www.optimumnutrition.pl/produkty/thermocuts.htm 

"...chwila zwątpienia w słabszego Cie zamienia..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli chcesz juz cos b.mocnego
to pomysl nad Dymetadrine 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1385
no spoko ale nie znam tego spalacza z jakiej on firmy jest i czy mógłbyś mi podać jakiegoś linka?

"...chwila zwątpienia w słabszego Cie zamienia..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1385
czyli co mi polecacie ? a i chciałem sie zapytać czy po tym thermo cutsie musze zrobić przerwe ze spalaczami? czy moge od rau 2 ? a co z tym thermo speedem wiecie coś może na jego temat czy będzie dostępny ?

"...chwila zwątpienia w słabszego Cie zamienia..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
Termal Pro zawiera efydryne wiec prozdrowotny nie jest jezeli tego nie bierzesz pod uwage to smialo mozesz szamac

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Tak możesz odrazu drugi walić bez odstępu.

Zmieniony przez - SD-Camel w dniu 2006-01-15 16:54:13

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Oczywiście dieta i trening (aeroby) to podstawa..przy tym wp*****lając czosnek w kapsach i wmawiając nie wiem co schudniesz hoho.Skoro poleciałeś tak na Thermo cuts'ie to spokojnie wystarczą Ci inne spalacze tego typu.Nie kombinuj narazie z efedryną.Zainwestuj w Meta-Burn XTP lub Scorch.Ja pomimo tego co radzi SD-Camel zrobił bym przerwe pomiędzy cyklami.Może być niedługa tak 2 tygodnie.Możesz wtedy nieznacznie odbiegać od założeń dietetycznych i szamać troche więcej.Zauważysz wtedy większe efekty w następnych cyklach.I pamiętaj że organizm po redukcji też wymaga odpowiedniej regeneracji.

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1385
I tak zrobie poczekam troche jeszcze i chyba zainwestuje w tego meta burna xtp dzieki za pomoc pozdro.

Zmieniony przez - Kris88 w dniu 2006-01-16 15:05:05

"...chwila zwątpienia w słabszego Cie zamienia..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALC

Następny temat

suplementacja dla studenta

WHEY premium