Witam już od bardzo długiego czasu ok pół roku ćwiczę splitem 4 dniowym i chciałbym go zmienić ze względu na wyraźny zastój. Aktualnie jestem na redukcji ostatni etap ok miesiąca jeszcze. Do rzeczy. Chciałbym byście doradzili mi jaki wybrać trening 4 dniowy z nastawieniem na ćwiczenie każdej partii 2 razy w tygodniu. Słyszałem dobre opinie o planach podzielonych na siłe i hipertrofie. Ważne by pasował do fazy redukcji i nie był nastawiony na tygodnie z mniejszym obciążeniem i na rekordy oraz stałe podnoszenie ciężarów z tygodnia na tydzień.
Dieta jest 100%
Suplemetacja: BCAA, SPALACZ
Waga aktualnie 82 kg
Staż ok 5 lat.
Bardzo ważne. Jeśli polecicie jakiś dobry sprawdzony plan to wrzucilibyście mi arta do niego to sobie poczytam. Dzienia!
Dieta jest 100%
Suplemetacja: BCAA, SPALACZ
Waga aktualnie 82 kg
Staż ok 5 lat.
Bardzo ważne. Jeśli polecicie jakiś dobry sprawdzony plan to wrzucilibyście mi arta do niego to sobie poczytam. Dzienia!
Krzysztof Piekarz