Hej. Jestem na redukcji na diecie nisko węglowodanowej (50-80g dziennie). Cukier mam praktycznie tylko z mleka, odżywki, warzyw i pokarmów tłuszczowych. Nie jem w ogóle pieczywa, ryżu, makaronu itd. Wczoraj zdarzyło mi się zjeść kilka racuchów owsianych i waga od razu podskoczyła o 1,6kg. Zawsze tak mam po zjedzeniu węgli. Czy to normalne żeby węgle aż tak zatrzymywały wodę? Wk***... mnie to strasznie 

Krzysztof Piekarz