no to dobrze macie
...
A chyba poczekam z wyslaniem wiadomosci... Od dzis mam tel. UWAGA z internetem...i wlasnie ucze sie obslugi dlatego poprzednia wiadomosc wyglada jak wyglada... Dopisze tylko ze nie dalam rady z treningiem. f***owato sie czuje...
...
Cudowny weekend nad polskim morzem dobiegl konca. Jutro odpoczynek po długiej drodze i wieczorem trening. Ciesze sie bo Mich przeszedl wlasnie na mase a to oznacza ze będzie pyyyysznie gotowal
spędzając czas na plaży zastanawiałam się gdzie się podziali wszyscy fit'owcy... Osob ze zdrowa sylwetką widziałam hmm...3. Jutro nogi. Jest motywacja i zdrowie zaczęło dopisywać. Po chorwacji leczylam 2 tyg ogromną opryszczke która o dz
spędzając czas na plaży zastanawiałam się gdzie się podziali wszyscy fit'owcy... Osob ze zdrowa sylwetką widziałam hmm...3. Jutro nogi. Jest motywacja i zdrowie zaczęło dopisywać. Po chorwacji leczylam 2 tyg ogromną opryszczke która o dz...
iwo wykluczyla mnie z treningów bo w polaczeniu z oslabionym organizmem i innymi dolegliwościami byla bardzo niebezpieczna. Juz na szczescie wszystko ok i dzialam. O diecie malo pisze bo w zasadzie tylko 2 z 5 moich posilkow sa calkiem czyste. Masa wskoczyla i teraz na wadze pełne 63kg...chyba bede musiala wspomóc się spalaczami na redukcji 

...
Redukcja jeszcze daleko przede mną, niestety prawdopodobnie będzie bardzo ostra i ciężka ponieważ po zabiegu będę zwolniona z treningów i forma moja startowa będzie oparta jedynie o suple i dietę... dziś wybieramy sie z Michem do Oświęcimia gdzie tuż tuż będą otwierać nową siłownię i dzięki uprzejmości przyjaciela, możemy ją przetestować już przed startem... oczywiście kamera będzie tam ze mną :) Tak więc dzis nogi! :)
...
W październiku wizyta, potem badania i na stół... liczę że do grudnia się wyrobimy...no i że badania wyjdą ok.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC
Następny temat