SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co robić przy kontuzjach mięsni ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
YO!!! YO!!!
mam takie pytanie
CO ROBIĆ PRZY NADCIĄGNIĘCIACH (LUB GORZEJ) MIĘSNIA
SZCZEGÓLNIE NÓG (JAK SIE W LATO GRA 4-7 GODZIN DZIENNIE TO SIE WIE O CZYM MÓWIE)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
http://www.kulturystyka.pl/artykul.html?id=74 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
do artykułu Michaiła idź i czytaj. (linka nie powtórze bo mnie Michaś zabije).

Ja od siebie powiem, że mozesz:
- smarować mięsnie maściami (przy mniej poważnych urazach)
- masować mięśnie
- unikać obciązenia mięśnia

To takie oczywiste rzeczy. I tak najlepiej ze wszystkim udać się do lekarza, pielęgniarki szkolnej by tam otrzymać profesjonalną odpowiedź.
W tym artykule od Michaiła to nic nie ma (nie jest napisane co robić przy kontuzjach, jest zato jak sie robi kontuzję, co nalezy robic aby jej uniknąć oraz statystyki).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chasland masz racje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
thanks.


Michaił, ja nic nie mam do ciebie, tylko mówię ze ten artykół co do niego linka dałes nie zawiera odpowiedzi na pytanie owego aotora postu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chasland masz u mnie soga
polubiłem cie i do tego porada sie przydała
jakbyś mógł to napisz mi też cośco robić jak boli mnie kolano (bardzo)
będe wdzięczny
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
oj, mnie też boli kolano lewe, a czasem też prawe (ale rzadko).
Ja byłem u lekarza sportowego i mi poradził abym zostawił trening nóg na jakiś miesiąc, przepisał mi maść na stłuczenia i urazy mięśni oraz taki lek - glukozaminę by wzmocnić stawy. (bardzo droga, od 15zł do 70zł, różne są firmy).
no a poza tym to kupiłem sobie opaskę taką z usztywniającą kolano z dziurką na rzepkę (droga - 110zł, ale sie opłacało - teraz mogę nawet ćwiczyć przysiady jak ją mam na sobie).


AHA, SOGA NIE DOSTAŁEM. :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sory chasland że nie masz SOGa ale w sklepie na sfd raczej nie ma nic co mógłbym kupić żeby zostaćpełnoprawnym użytkownikiem i przyznawać SOGi
sorry
ale najprawdopodobniej bede kupywał pewną rzecz ze sklepu i dam ci tego SOGa jak szybko będe mógł
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
trzymam za słowo.

co do kolana to wiecej nic nie poradze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

calanetisc ? co to ?

Następny temat

Jak sie na to patrzy :/ ???

electro
Polecane artykuły