I wracając z siłowni musiałem tak jak by kuleć. Teraz jest już o lepiej. Ale czym to mogłobyć spowodowane ? Mogę opisać ten ból jak by przez jakieś naciągnięcie.
...
Witam. Dzisiaj na treningu robiąc wykroki odczuwałem ból w miejscu które tu zaznaczyłem; http://screenshooter.net/101984024/ijxnnom.
I wracając z siłowni musiałem tak jak by kuleć. Teraz jest już o lepiej. Ale czym to mogłobyć spowodowane ? Mogę opisać ten ból jak by przez jakieś naciągnięcie.
I wracając z siłowni musiałem tak jak by kuleć. Teraz jest już o lepiej. Ale czym to mogłobyć spowodowane ? Mogę opisać ten ból jak by przez jakieś naciągnięcie.
1
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
prawdopodobnie tak tez bylo
jak wyglada rozgrzewka przed?
jak wyglada rozgrzewka przed?
1
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Rozgrzewka była dobra, wymachy skręty itp seria przysiadów i seria pompek. I na pierwsze ćwiczenie robiłem martwy ciąg, a dopiero po nim wykroki. Więc mysle że to nie wina rozgrzewki.
Czyli możliwe że to było spowodowane że za daleko wysunąłem nogę robiąc wykrok ?
Czyli możliwe że to było spowodowane że za daleko wysunąłem nogę robiąc wykrok ?
1
...
Mozliwe. Przywodziciele biora udzial chocby w stabilizacji stad mozliwe rowniez ich naciagniecie podczas fazy wykroku
1
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Następny temat
Krzysztof Piekarz