SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy dobre polaczenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 609
Moze byc tak:kreatyna treca 250g+dekstroza treca+aminokwasy zlozone + mass xll trec?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
cel ?
staz ?
dieta ?

btw..mogles zapytac w jednym poscie....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 656
jak najbardziej może być taki zestaw (na mase), tylko musisz odpowiednio rozłożyć.

moja propozycja:
kreatyna 2x dziennie (porcja 5g), z samego rana po przebudzeniu i zaraz po treningu.

dextroze bierz zawsze z kreatyna (porcja 10g).

aminokwasy bierz 3 razy dziennie (nie napisałeś jakie masz więc nie mogę podać Ci ilości).

gainera bierz 2-3 razy dziennie (porcja około 70g). po śniadaniu, około 1-2 godziny przed treningiem i 20-40 minut po treningu.

Możesz to zmodyfikować w zależnoci od swoich potrzeb.

rs22

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
Popieram V3gasa - to w rzeczy samej bardzo ważne pytania, bo wielu młodych robi bardzo nieprzemyślane rzeczy.

Np. w jednym z postów koleś mówi że kupił BCAA w płynie, pyta jak brać - a na koniec pyta się po co wogóle jest i co to jest BCAA /;)

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 609
ja juz trenuje rok. A co z aminokwasami jak je brac. A kreatyna w dni treningowe i nietreningowe tak samo bo mi gosciu w sklepie ktory jest instruktorem kulturystyki powiedzial zeby w dni treningowe brac 2x po 5g a w dni nietreningowe tylko 5g rano.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B6 witamina

Następny temat

Zestaw na mase?

electro
Polecane artykuły