Witam
Proszę o pomoc/wskazówki odnośnie apetytu mam dietę lecz problemem jest nie trzymanie się jej w 100% problem jest taki że nie mam apetytu często, zwłaszcza w dni nie treningowe nie mam ochoty na jedzenie próbuje się zmuszać, nadrabiam gainerem ale zamiast jeść 5 posiłków dziennie najczęściej kończy się na 3. Próbowałem pić syrop na poprawę apetytu lecz on nie skutkował (nie widziałem żadnej różnicy). Czy są jakieś suplementy/syropy/tabletki które poprawiają apetyt lub czym można wzmóc apetyt?
Proszę o pomoc
Proszę o pomoc/wskazówki odnośnie apetytu mam dietę lecz problemem jest nie trzymanie się jej w 100% problem jest taki że nie mam apetytu często, zwłaszcza w dni nie treningowe nie mam ochoty na jedzenie próbuje się zmuszać, nadrabiam gainerem ale zamiast jeść 5 posiłków dziennie najczęściej kończy się na 3. Próbowałem pić syrop na poprawę apetytu lecz on nie skutkował (nie widziałem żadnej różnicy). Czy są jakieś suplementy/syropy/tabletki które poprawiają apetyt lub czym można wzmóc apetyt?
Proszę o pomoc
Krzysztof Piekarz