Zacząłem ćwiczyć jakieś pół roku temu (byłem niezłym patykiem)przybrałem jakieś 10kg aktualnie ważę75kg. I teraz mam dylemat co robić dalej czy zacząć coś redukować (jako, że się zbliżają wakacje)czy dalej robić masę. Ogólnie moja aktualna sylwetka mi w miarę odpowiada ale wiem też że dużo do ideału brakuje. To co dość rzuca się w oczy to nieproporcjonalnie duże uda i duspko(chyba to spowodowane genetyką). Proszę o rady i opinie(odnośnie diety treningu etc) co wy byście dalej zrobili na moim miejscu
ps rozumiem,że moje pytanie może wydać się zbyt ogólne
Moja waga 75kg
wzrost 180cm
a to kilka zdj

ps rozumiem,że moje pytanie może wydać się zbyt ogólne
Moja waga 75kg
wzrost 180cm
a to kilka zdj

Krzysztof Piekarz