Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
111
Mam 14 lat, 143 cm i waze 34kg. Pomózcie mi na szybki przyrost masy. Nie mam na myśli kreatyny. Ponadto chodze 7 lat na karate kyokushin i odnosze dobre wyniki w kata :) ale to nic nie daje. Doradzcie !!
Szacuny
32
Napisanych postów
3576
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
23555
niski jesteś, czyli jeszcze nie zacząłeś rosnąć. Jedz dużo (unikaj niezdrowego żarcia: fast foodów, gazowanych napojów i słodyczy) za pare miechów pewnie zaczniesz rosnąć i tyć
Szacuny
22
Napisanych postów
2930
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
13308
34 kg!!!!! Koleś ja tyle warzyłem kiedy miałem 8 lat Sam trenowałem KK i wiem jak te treningi wyglądają, masy tym nie zrobisz, może siły, ale na dłuzszą metę to nie zabardzo( Wpieprzaj wszystko co widzisz, jesteś najedzony, to dalej ile wlezie, za siłke się narazie nie bierz, 14 lat to troche mało.
Kulturystyka to niekończąca się walka z sobą, ale nagroda jest wielka https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club Profil nie aktualny, od 5.1.2004 TRENING CYKLICZNY GR.VI uaktualnie w czerwcu
Szacuny
11
Napisanych postów
467
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
4446
Kurczak14... narazie nie mysl nawet o silowni... moze za kilka lat... jestes jeszcze młody, niski...i cwiczenia na silowni wcale Ci nie pomoga a tylko zaszkodzą... poczekaj az urosniesz...jak juz napisał MATURA jeszcze rosniesz...i pewnie niedlugo bedziesz miał taki okres ze urosniesz bardzo duzo w krutkim czasie (tak mi sie przynajmniej wydaje) kości jeszcze nie masz wykształconych więc cwiczenia na ciezarach mogą Ci je zdeformować... więc NIE ĆWICZ JESZCZE