SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś na dobrą pompę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 485 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13606
Witam !!!

Panowie kończy mi się double impact chcialbym kupic cos fajnego dobrze pompujacego bez stymulantow bralem UNS solo AAKG, Agmatyne, Cytruline, argi power i aakg z olimpu chcialem cos co bedzie dobrze pompowalo i się dobrze cwiczylo w jednym suplu zastanawiam sie nad Trec - NitroBolon II powder - 550 g co o tym sadzicie czy cos moze innego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Skoro zjadles tyle pomperów powinieneś sam najlepiej wiedzieć co Cie dobrze pompuje
nitrobolon napewno nie spompuje lepiej niz Double Impact, nie ma szans


inna sprawa, że warto też zrobić przerwe czasem

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-02-18 17:21:59

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4074
stary mesomorph był spoko, a jak nie to solo arginina i kawa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Xevisek
stary mesomorph był spoko, a jak nie to solo arginina i kawa



akurat stare meso w kontekście pompy wcale nie zachwycało

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4074
Ja byłem bardzo zadowolony podczas treningu z pompy i z ogólnej bardzo pozytywnej reakcji organizmu, co prawda po treningu zasypiałem, raz o mal nie zemdlałem, ale nikt nie kazał przekraczać dawek, tutaj zamieszczam skład starego meso:


staremeso
SYNTHENOX-CARNOSINE/NITRIC OXIDE SYNTHESIZING COMPLEX 10,300mg
* Jabłczan L-Cytrulliny 2:1 4000mg
* Beta-Alanina 4000mg
* Alfa-Ketoglutaran Argininy 2000mg
* Icariin 300mg
* MESOWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX 4,500mg
* Jabłczan Dwu-Kreatyny
* L-Tauryna
* Fosforan Sodowy Kreatyny
* NEUROMORPH-NEURO ENERGIZED STIMULANT MATRIX 2,025mg
* Glukuronolakton
* Thiamizine (Ester Dwusiarczanu Tiaminy)
* Metyloksantyna (Kofeina)
* 3 7-Dihydro-3,7-Dimethyl-1H-Purine-2,6-Dione (Teobromina)
* Naringina
* 1,3 Dimethylamylamine


Zmieniony przez - Xevisek w dniu 2015-02-18 17:53:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 669
Jak finanse pozwalają to możesz spróbować:
https://sklep.sfd.pl/ProSupps_Mr_Hyde-opis30439.html
Man Game Day


Zmieniony przez - bart4k w dniu 2015-02-18 18:38:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1979
polecił bym Universal Nutrition - Shock Therapy New Formula
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Panowie .... czytajcie co autor pisał . Szuka pompy, bez stymulantów

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Double Impact
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 749
Agmatyna +gplc+cytruliny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 485 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13606
K_PS
Skoro zjadles tyle pomperów powinieneś sam najlepiej wiedzieć co Cie dobrze pompuje
nitrobolon napewno nie spompuje lepiej niz Double Impact, nie ma szans


inna sprawa, że warto też zrobić przerwe czasem

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-02-18 17:21:59


masz może rację zresetuję sobie organizm miesięczną przerwą nie brania żadnych pomperów kończe jeszcze cykl za 2 tyg z olimp creatine xplode + double impact i po odstawieniu chciałem coś zakupić zeby treningi były na poziomie myślisz że Beta Alanina + Tauryna będzie dobrym rozwiązaniem czy coś innego ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Monohydrat + Jabłczan

Następny temat

Dostałem suple takie jak : POMOCY

electro
Polecane artykuły