Witam !!!
Panowie kończy mi się double impact chcialbym kupic cos fajnego dobrze pompujacego bez stymulantow bralem UNS solo AAKG, Agmatyne, Cytruline, argi power i aakg z olimpu chcialem cos co bedzie dobrze pompowalo i się dobrze cwiczylo w jednym suplu zastanawiam sie nad Trec - NitroBolon II powder - 550 g co o tym sadzicie czy cos moze innego ?
Panowie kończy mi się double impact chcialbym kupic cos fajnego dobrze pompujacego bez stymulantow bralem UNS solo AAKG, Agmatyne, Cytruline, argi power i aakg z olimpu chcialem cos co bedzie dobrze pompowalo i się dobrze cwiczylo w jednym suplu zastanawiam sie nad Trec - NitroBolon II powder - 550 g co o tym sadzicie czy cos moze innego ?
Krzysztof Piekarz