Witajcie chcem sobie zrobic gryf lekko łamany tzn. pospawać z pociętej rurki. Znalazłem w sieci wymiary lecz nwm jakie kąt poszczególne mają być jeżeli ktoś mógłby mi podać byłbym bardzo wdzięczny:)


“Potrzeba czasu żeby dokonać rzeczy trudnych. Aby dokonać rzeczy niemożliwych potrzeba trochę więcej czasu.”
Krzysztof Piekarz
