Witam, wczoraj dałem radę wreszcie ułożyć dietę, lecz myślę że mam w niej sporo błędów tak więc proszę o poprawę jeżeli zajdzie taka potrzeba :)
Dlaczego ostatni posiłek po treningu? niestety tak ułożony mam dzień ( szkoła a potem praca ), że nie pozwala mi to ćwiczyć w innych porach niż późny wieczór. Ważę 60 kg, 175 wzrostu. trening 5x w tygodniu w tym: -3x trening zwykły -2x trening sztuk walki :) Czy przy tym planie przytyję?
Zmieniony przez - Yeffen w dniu 2014-10-16 23:24:53
Dlaczego ostatni posiłek po treningu? niestety tak ułożony mam dzień ( szkoła a potem praca ), że nie pozwala mi to ćwiczyć w innych porach niż późny wieczór. Ważę 60 kg, 175 wzrostu. trening 5x w tygodniu w tym: -3x trening zwykły -2x trening sztuk walki :) Czy przy tym planie przytyję?
Zmieniony przez - Yeffen w dniu 2014-10-16 23:24:53
Krzysztof Piekarz
