ja cwicze raz w tygodniu barki wraz z nogami i mam maly problem. Martwi mnie to ,że nie jestem w stanie zrobić 3 serii z progresją w wyciskaniu sztangi znad klatki piersiowej, nie wiem jak to sie dzieje, cwicze tak dlugo czasu a postepu zadnego. Barki cwicze 2 dni po klatce, pozdro
Cwiczenia na barki jakie wykonuje:
1)Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x10
2)Wyciskanie sztangielek siedzac na lawce 3x10
3)Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3x10
4)Unoszenie ramion bokiem na maszynie 3x10
+ kaptury
P.S. w AC to cwiczenie nie jest polecane początkujacym wiec moze po prostu moze barki narazie nie potrafia sie przy tym cwiczeniu rozwinac, bo zaawansowany to ja raczej nie jestem
< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >
Zmieniony przez - lysos w dniu 2003-12-27 18:29:30
Cwiczenia na barki jakie wykonuje:
1)Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x10
2)Wyciskanie sztangielek siedzac na lawce 3x10
3)Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3x10
4)Unoszenie ramion bokiem na maszynie 3x10
+ kaptury
P.S. w AC to cwiczenie nie jest polecane początkujacym wiec moze po prostu moze barki narazie nie potrafia sie przy tym cwiczeniu rozwinac, bo zaawansowany to ja raczej nie jestem
< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >
Zmieniony przez - lysos w dniu 2003-12-27 18:29:30
The Past can't be washed away