Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam, pytanie czy można jakoś wytrenować nogi, stopy[?]. Mówiąc krótko gdy dużo chodzę to stopy zaczynają mnie boleć wydaje mi sie ze nie jest to normalne u mlodego czlowieka [18l]. Czyzby recepta to bieganie...?