Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
co do mojej "diety", ja jeszcze nie zacząłem jej w żadnym konkretnym kierunku, ni to masa, ni redukcja, ruszyć z konkretną dietą miałem zamiar od września. póki co jest to fristajl, oczywiście trzymając się makroskładników i starając się jeść względnie zdrowo, nie wystrzegając się czasem "brudów"("jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz no wiecie :v). proszę więc o wskazówki i krótkie omówienie błędów, jakie popełniłem w tym konkretnym dniu.
Zmieniony przez - bonusgrunwaldkariera w dniu 2014-09-01 21:10:07
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
a co z tkanką tłuszczową? rozumiem że mam się nie kierować wynikiem badań? i co do twojego komentarza "co najmniej 10kg", z tym będzie problem, ja staram się głównie skupić na tej piłce, a w tej sytuacji przybranie aż tylu będzie kolidowało z moimi występami i utrzymaniem kondycji. oczywiście siłownia też jest dla mnie ważna, ale stanowi niejakie uzupełnienie treningów piłki nożnej, chciałbym przybrać na sile, przy okazji zdobywając dobrze wyglądającą sylwetkę.