Witam.
Napoczatek opowiem jaki trening dotychczas robilem:
4 sety po 12 powtorzen za kazdym setem powiekszam ciezar.
I tutaj sie zastanawiam czy da sie jakos trening zmodyfikowac to znaczy zeby trening pomagal spalac tluszcz ale zeby byl treningem ktory bedzie mi pozwalal rosnac ( miesnia ), tak jak do tej pory poniewaz bardzo duzo uroslem ale te pare % bfa musze zwalic. Tylko nie chcial bym rzezby a trening ktory masuje ale nie tak ze tluszcz sie zbiera.. Chyba ze macie inne propozycje, jestem otwarty:)
Do tej pory mam np na biceps
1 set 12kg - 12 razy
2 set 14kg - 10 razy
3 set 16kg - 8 razy
4 set 18kg - 6 razy
Jak myslicie jezeli bym kontynuowal ten sam trening na mase a zrobil sobie diete z bialkiem do 1500kcal to zrzucil bym nie potrzebny tluszcz?
Napoczatek opowiem jaki trening dotychczas robilem:
4 sety po 12 powtorzen za kazdym setem powiekszam ciezar.
I tutaj sie zastanawiam czy da sie jakos trening zmodyfikowac to znaczy zeby trening pomagal spalac tluszcz ale zeby byl treningem ktory bedzie mi pozwalal rosnac ( miesnia ), tak jak do tej pory poniewaz bardzo duzo uroslem ale te pare % bfa musze zwalic. Tylko nie chcial bym rzezby a trening ktory masuje ale nie tak ze tluszcz sie zbiera.. Chyba ze macie inne propozycje, jestem otwarty:)
Do tej pory mam np na biceps
1 set 12kg - 12 razy
2 set 14kg - 10 razy
3 set 16kg - 8 razy
4 set 18kg - 6 razy
Jak myslicie jezeli bym kontynuowal ten sam trening na mase a zrobil sobie diete z bialkiem do 1500kcal to zrzucil bym nie potrzebny tluszcz?
Krzysztof Piekarz