Mam pytanie , czy ktoś słyszał o białku np. z cukierni , piekarni , będącego pod postacią proszku??? czy jest sens jedzenia tego? czy ma to jakieś zastosowanie (większe lub mniejsze) dla ćwiczących . za odpowiedzi z góry dziękuje.
Kwarc
Kwarc
"Co za dużo, to niezdrowo ;)"
Krzysztof Piekarz

ale sam nie je
Kucharek w Jadlodalni