Szesciopak dzieli sie na 6 czesci ,u mnie dwa najwyzsze ,,kawalki" podczas napinania brzucha sa prawie na wysokosci cyckow? (nie mam pojecia jak nazywaja sie te miesnie)
Jedyne cwiczenie jakie robie to pompki
Przez miesiac czasu byly one troche spaczone tzn robilem pelna pompke poczym kladlem sie na ziemi i powtorka.
Moze to od tego ? Mam.15 lat ,wyglada to troche nienaturalnie ,jutro moge podrzucic zdjecie.
Mozna jakos spalic konkretny miesien?
Ewentualnie jakies cwiczenie w domu na ktorym pracuje klatka.a brzuch nie ? (Mam tylko hantelki i drazek do podciagania)
Wielkie dzieki za pomoc ,polskie znaki dopisze jutro bo pisze z komorki.
Jedyne cwiczenie jakie robie to pompki
Przez miesiac czasu byly one troche spaczone tzn robilem pelna pompke poczym kladlem sie na ziemi i powtorka.
Moze to od tego ? Mam.15 lat ,wyglada to troche nienaturalnie ,jutro moge podrzucic zdjecie.
Mozna jakos spalic konkretny miesien?
Ewentualnie jakies cwiczenie w domu na ktorym pracuje klatka.a brzuch nie ? (Mam tylko hantelki i drazek do podciagania)
Wielkie dzieki za pomoc ,polskie znaki dopisze jutro bo pisze z komorki.
Krzysztof Piekarz