SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mięśnie na klatce się wyrównają ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Siema, miałem kiedyś ,,kiedyś, jakiś czas temu jeszcze klatkę lejkowatą i jak wiadomo nie miałem wtedy mięśni bo były jakby zapadnięte, przeszedłem operację i tam gdzie są mięśnie piersiowe pozostały takie puste miejsca jak rozłożę ręce na boki to jest tam tylko skóra i żębra widać natomiast jak stanę, ręce przy sobie to mięśnie tam się trochę wypełniają. Ważę z 55 kg może wzrost 176 i zaczynam iść na siłkę z dietą czy to się wyrówna jakoś lub mięśnie tam się rozwiną?/ Daje fotki




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Kolego wyglądasz jak skóra i kości. Zacznij ćwiczyć bo nie masz żadnych mięśni do wyrównywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Po operacji schudłem 7 kg zaczynam za jakiś miesiąc na razie jeszcze dochodzę do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
To jak załapiesz jakieś min 15kg będzie lepiej wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
No właśnie ale tam naturalnie powinno być chociaż jakieś mięso a między mostkiem a sutkami kości prześwitują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Ziomuś ważysz 55kg przy 176cm.... więc czego ty się spodziewasz? Wyglądasz strasznie (bez urazy). Zacznij ćwiczyć z dodatnim bilansem kalorycznym a już po 2-3 miesiącach zobaczysz efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Wiem jak wyglądam:) Dietę mam myślę w miarę dobrą 3000 tyś kcal+ Ogarniam już trochę temat i cały czas się uczę. Nie mogę się doczekać ale jednak muszę poczekać. Ps Niestety taki mam metabolizm i dopóki nie zrobiłbym operacji nie warto było ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Więc teraz jest już warto. Życzę powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3394
Dzięki myślę, że się z tym uporam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łydki, łydeczki...;(

Następny temat

brzuch potezniejszy od klatki

WHEY premium