Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku, duzo prezentów, wyników na macie, w życiu osobistym, pomyślności,jak najmniej kontuzji i wszystkiego wszytkiego najlepszego.!!!!
Pozdrawiam
Mariusz007
Macie na zakończenie
http://zabrze.net.pl/franciszkanska/najmrodzki/pod_strony/swieta/index.html
"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"
Pozdrawiam
Mariusz007
Macie na zakończenie
http://zabrze.net.pl/franciszkanska/najmrodzki/pod_strony/swieta/index.html
"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"
"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"
Krzysztof Piekarz
>:/
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

EKWADOR
SFD Ju-Jitsu TEAM
SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />