Witam. Czytalem wiele roznych postow na temat suplementacji kreatyny i jej samej jedna rzecz mnie zaciekawila jaki wiek jest odpowiedni na rozpoczecie "kuracji kreatynowej" ja zaczalem w wieku 18 lat czytalem w roznych postach ze 20 lat to jeszcze zbyt wczesnie, jaki wiek bylby odpowiedni jak uwazacie ???
Na wszystko przyjdzie czas ;)
Na wszystko przyjdzie czas ;)
"The future is built day by day"
Czytelnik w dziale suplementacja :)
Krzysztof Piekarz
Pozdrawiam.