WItam chciałbym poznać opinie na temat moich ogólnych wyników sportowych.
Wiem, że olimpiady bym nie wygrał ale nie o to chodzi.
181cm waga 81kg ale ok 16% fatu czyli taki skinny-fat :( czyli mięsnia zero
przysiad 80x10 atg
wyciskanie żołnierskie 2x3 70kg
płaska 95x6
mc 140
bieg 1 km 3;40
na pewno priorytet bardziej w kierunku siły niz kondycji
biorąc pod uwage to, że mięsni nie ma to wyniki siłowe chyba nie sa najgorsze?
jakie sa wasze opinie.
Wiem, że olimpiady bym nie wygrał ale nie o to chodzi.
181cm waga 81kg ale ok 16% fatu czyli taki skinny-fat :( czyli mięsnia zero
przysiad 80x10 atg
wyciskanie żołnierskie 2x3 70kg
płaska 95x6
mc 140
bieg 1 km 3;40
na pewno priorytet bardziej w kierunku siły niz kondycji
biorąc pod uwage to, że mięsni nie ma to wyniki siłowe chyba nie sa najgorsze?
jakie sa wasze opinie.
Krzysztof Piekarz