SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

okno żywienia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22577
Witam.
Za około tydzień będę chciał zacząć stosować IF, a że się na tym nie znam, to chciałbym Wam zadać nurtujące mnie pytanie.
Mogę zrobić tak, że trening będę miał o 7,a okno żywienia od 9.30 do 15.30? Każdy robi tak,że jego okno żywienia kończy się na chwilę przed snem i się zastanawiam, czy można to zmienić.

Prosiłbym, aby ktoś bardziej doświadczony ode mnie coś powiedział :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218873
Zacznij od podwieszonych tematów w dziale. Jeżeli jak sam napisałeś nie masz o tym zielonego pojęcia to nie wiem po co się za to bierzesz.
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108342 Napisanych postów 381231 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1719988
j.w. kto ci powiedział że okno musi się kończyć przed snem??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22577
nikt mi tak nie powiedział, ale przeważnie każdy tak robi, więc myślałem, że coś w tym jest

dziękuję za pomoc :)
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Jeżeli nie będziesz miał w związku z tym problemów z zaśnięciem, to ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9697
Ja mam okno 7-15, trening ok 8-9 i wszystko jest w porządku :) Skoro trening masz z rana to nie ma chyba innej opcji :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF powrot do formy....

Następny temat

Chudy z niewielkim brzuchem / skinnyfat - proszę o diagnozę

electro
Polecane artykuły