Witam mam 17 lat, troszke mojej historii gdy miałem 7 lat przeżyłem wypadek, dość cięzki. Przy usuwaniu martwego (spalonego) ciala zabrakło mi w organiźmie POTASU , i z tego poowdu Moje pytanie co do suplementów .
Chce kupić trzy suplementy:
-FA Nutrition Xtreme Anticatabolix 500g wiadomo na co
-Ostrovit WPC80.eu [1800 g.]
- I boster azotowy i tutaj kieruje do was pytanie mili forumowicze prosze pomożcie Mi wybrać najlepszy boster azotowy który nie zbije mi potasu bo sie o to boje i ktory jakos strasznie cisnienia mi nie podwyzszy ale żeby naczynia krwionośne zostąły jak najbardziej rozszerzone (pompa) mam dopiero 17 lat staż pół roku z 66 kg mam obecnie 81 br na poziomie 8.5% -9% . Z góry dzięki :)
Zmieniony przez - Devoouls w dniu 2014-05-30 23:50:13
Chce kupić trzy suplementy:
-FA Nutrition Xtreme Anticatabolix 500g wiadomo na co
-Ostrovit WPC80.eu [1800 g.]
- I boster azotowy i tutaj kieruje do was pytanie mili forumowicze prosze pomożcie Mi wybrać najlepszy boster azotowy który nie zbije mi potasu bo sie o to boje i ktory jakos strasznie cisnienia mi nie podwyzszy ale żeby naczynia krwionośne zostąły jak najbardziej rozszerzone (pompa) mam dopiero 17 lat staż pół roku z 66 kg mam obecnie 81 br na poziomie 8.5% -9% . Z góry dzięki :)
Zmieniony przez - Devoouls w dniu 2014-05-30 23:50:13
Krzysztof Piekarz
Dzieki