SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skutki uboczne FA XTREM DETONATOR

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Witam mam pytanie czy FA XTREM DETONATOR powodóje jakies skutki uboczne bo dziewczyna sie martwi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
aha no dobra ok a co bys powiedzial o takim stosowaniu cm 3 rano nadczo i po treningu a w dni nie treningowe raz nadczo
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
może podnosic ciśnienie krwi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
czyli jak mam wysokie cisnienie to nie zalaeca mi sie brac go
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
a przepraszam za wprowadzenie w błąd to kompleks kreatyn itp,tak więc smiało mozesz brać,pomyliłem z przed treningówką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
a co myslisz o kreatynie jabłczan w proszku czyli tak zawne cm 3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
kreatyna kazda działa tak samo. najwazniejsza jest jednak dieta i trening. moze byc tez mono

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
ja osobiście stosuję stałą suplementację praktycznie cały rok mono

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
ale jak myslisz jak kreatyna jest lepsza cm3 w proszku czy w kapsach
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
a jak myslisz? w kapsach masz to samo co luzem w prochu tylko opakowane bo nie każdy lubi i toleruje smak kretki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
no niby słyszalem ze kreta w proszku niby lepsza to dlatego pytam sie tu na forum
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
nie ma różnicy czy w kapsach czy w prochu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

:p

Następny temat

Zespół cieśni nadgarstka

electro
Polecane artykuły