Siema chciałem się was zapytać co sądzicie o takich posiłkach?
Moje zapotrzebowanie to około 2500kcal. Cel redukcja tłuszczu bez utraty mięśni. http://potreningu.pl/profil/profeqq#/date/2014-05-02
Dzięki i proszę o wyrozumiałość mój pierwszy post! :D
Moje zapotrzebowanie to około 2500kcal. Cel redukcja tłuszczu bez utraty mięśni. http://potreningu.pl/profil/profeqq#/date/2014-05-02
Dzięki i proszę o wyrozumiałość mój pierwszy post! :D
Profeqq
Krzysztof Piekarz