SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

>>> CO DO OLIMPU MATRIXA DODAĆ ŻEBY WYSZŁO TANIEJ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
JAKĄ JESZCE ODŻYWKE MÓGŁBYM KUPIĆ DO TEJ OLIMPU MATRIXA ABY STARCZYŁO NA WIĘCEJ I W MIARE TANIO WYSZŁO CHODZI O JESZCZE JAKIEŚ BIAŁECZKO (MOŻE SERWATKE SAMĄ) NIEWIEM DORADŹCIE I ABY TO COŚ DAWAŁO A NIE TYLKO PIENIĄDZE W BŁOTKO??? Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP.

>>> pozdro <<<
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Lacma to dobra firma,Olimp też,wpc mają takie same wiec kieruj się cena.Lacma jest najtansza.Smiało mozesz sobie zmieszac obie odrzywki.Do smaku?Dodaj nieco kakao rozpuszczalnego Puchatek(wystarczy bardzo niewielka ilość-jest mocne w smaku) i masz z gowy
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
jak białeczko to ja ci polecam WPC z Treca - chwalony i dobry sprzet
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19900
MOzesz do tego dorzucic jakies WPC - chociaz martix to jest praktycznie WPC z dodatkami.
Mozesz tesh dodac bialko sojowe - Sojavit lub jakiekolwiek inne bialko


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
a dieta jest ok ? jesli pieniadze w blotko maja nie isc MUSI byc ok

START 08.12.2003r.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
podam przykłsdowo co zjadam w dziągu dnia i prosze o ocene czy to można nazwać już pewną dietką.

Śniadanie 7 20 - płatki kukurydziane + mleko(talerz)+ 1 bułka posmarowana dżem

drugie śniadanie (nie zawsze) w szkole około godz.12 00 - jogurt(400g) i banan.

około godz.14 00 - kanapki zazwyczaj z serem żółtym i pomidorem ew. z czymś innym.

15 30 do 16 30 trening

5 - 10 min.po treningu zawsze jogurt i banan

17 00 - ryż z jabłkami i ze śmietaną lub pierś z kurczaka ,czasem jakiś kotlet z ziemniakami i surówką (zazwyczaj coś co mam w miare dużo białka jak np. ryż

19 00 - kanapki (różne)
czy moja dieta chociaż troche przypomina diete masową ??Czy musze w niej jeszcze coś zmienić?? Czy przy takim żywieniu się dałyby mi coś odżywki?? dodam jeszcze że waże 65 kg. przy 174cm. wzrostu i mam 15 lat.Do tej pory wydawało mi się że odżywki są dla tych, któzi chcą uzupełnić braki w dostarczanym przez siebie białku(mają go za mało i chcą to nadrobić odżywką)Proszę o odp. na moje pytania.Bardzo mi na tym zalezy.


>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a z tych odżywek do matrixa to chodziło mi o jakies w miare tanie żeby wyszło taniej ale dobre -sprawdzone a te zauważyłem do tanich nie należą.

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
ovopol-teraz cos kolo 45zl z kilo. to raczej najtansze bialko.
mozesz dodac carbo w cenie ok 30zl za kilogram ale wtedy mieszanka bedzie takim dobrej jakosci gainerem, ktory jesli nie masz tendencji do łapania tłuszczu bedzie dobrym uzupelnieniem twojej diety

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nigdzie tego ovopolu nie moge znaleźć.A tak wogóle to co byście mi przede wszystkim radzili (jakie białko) może być ten matrix???

>>> pozdro <<<
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"(zazwyczaj coś co mam w miare dużo białka jak np. ryż "
ryż nie ma duzo bialka
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
oczywiscie ze moze byc matrix - to bardzo dobre białeczko
a jesli chodzi o ovopol to chyba Sonbaty ma u siebie w sklepie - wejdz do działu atleta na forum
ma je również gość o nicku Hosse - w wyszukiwarce forum go znajdziesz
Pozdrawiam!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIĘKI! A TEN OVOPOL TO SKUTKUJE CZY TYLKO MARNOWANIE PIENIĘDZY???

>>> pozdro <<<
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna hmb białko ile i kiedy

Następny temat

Jakiś sposób na smak ?

electro
Polecane artykuły