podam przykłsdowo co zjadam w dziągu dnia i prosze o ocene czy to można nazwać już pewną dietką.
Śniadanie 7 20 - płatki kukurydziane + mleko(talerz)+ 1 bułka posmarowana dżem
drugie śniadanie (nie zawsze) w szkole około godz.12 00 - jogurt(400g) i banan.
około godz.14 00 - kanapki zazwyczaj z serem żółtym i pomidorem ew. z czymś innym.
15 30 do 16 30 trening
5 - 10 min.po treningu zawsze jogurt i banan
17 00 - ryż z jabłkami i ze śmietaną lub pierś z kurczaka ,czasem jakiś kotlet z ziemniakami i surówką (zazwyczaj coś co mam w miare dużo białka jak np. ryż
19 00 - kanapki (różne)
czy moja dieta chociaż troche przypomina diete masową ??Czy musze w niej jeszcze coś zmienić?? Czy przy takim żywieniu się dałyby mi coś
odżywki?? dodam jeszcze że waże 65 kg. przy 174cm. wzrostu i mam 15 lat.Do tej pory wydawało mi się że odżywki są dla tych, któzi chcą uzupełnić braki w dostarczanym przez siebie białku(mają go za mało i chcą to nadrobić odżywką)Proszę o odp. na moje pytania.Bardzo mi na tym zalezy.
>>> pozdro <<<