SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy to normalne jak......??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
Witam! chciałem sie zapytac czy to normalne jak po treningu ma sie mdłosci i boli głowa ;/???

ch*j wie wszystko :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
Witam! po dzisiejszym treningu musze przyznac ze nic mi prawie niedolegało ;] to pewnie przez to jedzenie przed treningiem ;]

tReNiNg CzYni miStRzA

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17953
mdlosci - jesli to jest strasznie wyczerpujacy trening to czemu nie, jesli jednak czujesz ze nie cwiczysz na maxa to troche dziwne

bol glowy - moze masz problemy z cisnieniem, albo sie poprostu niewysypiasz

SFD user ®

Get Big Or Die Tryin'

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
wysypiam sie a trening nie jest taki wyczerpujący

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17953
moze cos nie tak z dieta ale lepiej skocz do lekarza

SFD user ®

Get Big Or Die Tryin'

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
napisz SWOJ TRENIING !

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
Oraz nowe motto : "zabij i zakop swoich starych wyrośnie 2x wiecej "
-------------TRENINGOWY MAHARADŻA
-------------oraz krwawy hetman ciemnosci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangą na barkach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu),
8.Martwy ciąg na sztangą położoną na podwyższeniu (czyli taki niepełny-od kolan)-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki lub wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na poziomej ławce(łokcie prowadzone blisko tułowia)-(tricepsy),
11.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).
3 obwody kazde cwiczenie po 12 powtórzen

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem cie troszke.cwiczysz tak codzienie:>

Pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
3 razy w tygodniu to trening cykliczny "michaila"robie juz 4 tydzien wczesniej tesz cwiczyłem tylko byłem chory i miałęm dwumiesieczną przerwe

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie , to nie jest normalne , a co jesz przed treningiem , pijesz wode podczas , jaką ?




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
30-40 min przed treningiem jem obiad wczoraj jadłem np.nalesniki z serem do tego szklanka mleka i po treningu sie zaczyna bul głowy i mdli jak cholera ze nic do ust niemoge wziąsc nawet wody

tReNiNg CzYni miStRzA

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 123
Twój problem tkwi w tym, że za wcześnie jesz posiłek przed treningiem otuż wtedy organizm dopiero zaczyna go trawic i cała energia jaka masz jest powięcona na trawienie. Zalecał bym jeść posiłek 1,30 do 2,00h przed siłownią, aproblem powinien zniknąć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...::: Ocena Treingu

Następny temat

Zmiana Planu na Biceps

electro
Polecane artykuły