Rozumiem.
Zapotrzebowanie kaloryczne obliczyłem właśnie za pomocą wzoru z postu ellisa.
Wynik to 2845, więc dość zbliżony do tego z kalkulatora.
Będę obserwował organizm, ale chcę coś zmienić w tej diecie.
Moja budowa to raczej mezomorfik.
Dotychczas kierowałem się takimi kryteriami:
śniadanie:
węglowodany złożone + białko oraz warzywa.
drugi posiłek: orzechy - w zasadzie bardziej z przyzwyczajenia, ale głównie jako źródło energii
obiad: wołowina, jako białko, kuskus zmienię na biały ryż jako źródło prostych węgli.
Po treningu: to samo, co na obiad
Przed snem: odżywka białkowa.
Masz dla mnie jakieś konkretne sugestie? Co proponujesz zmienić w diecie?
Zmieniony przez - PLZ w dniu 2014-03-23 14:03:14