Szacuny
1
Napisanych postów
35
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
396
witam nie wiem czy to juz bylo ale nie umiem znalesc.mam kreatyne z vitalmaxa manohydrat w proszku.wszystko ok ale nie ma w tym miarki
jak to dawkowac??
pisze ze jedna lyzka to okolo 5 gram.ale pelna czy plaska z kupko czy jak??
bral ktos jak tak to niech powie jak jutro zaczynam cykl i nie wiem jak zrobic sobie te 5 gram porcji:P:P
z gory dzieki i sory jak temat juz byl ale znalesc nie umie:P
Szacuny
1
Napisanych postów
306
Wiek
5 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
8090
Żaden problem zainwestować w wagę kuchenna lub zestaw miarek, jesli chcesz dawkować co do mg. Koleżanka po prostu potrafi czytać i korzystać z wyszukiwarki, stąd jej odpowiedź, oczywiście prawidłowa.