SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mam 37,5 w lapie a oto pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
mam 16 lat a moje pytanie czy bez oddzywek da rade wyrobic w bicepsie 45cm? bo nie lubie oddzywek brac wole pokazac ze dam rade bez wspomagaczy aa i drugie pyt ile by potrwalo z dobra dieta i treningiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Kilka dobrych latek z dobra dieta jesli totalnie bez odzywek :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
kilka czyli ile 4-5?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14021
To zależy od tak wielu czynników (wzrost, bf, genetyka itd), że ciężko to określić.

Zmieniony przez - dawid.p w dniu 2014-02-17 11:51:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
ok dzieki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 2284 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24765
45 w kablu bez wspomagania... No niech będzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
mi na tym zalezy bo jak bede jechac na prochach to miesnie padną juz od 40-45 roku zycia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Co ty wygadujesz ^^ Popatrz na roznych kulturystow po setkach zjedzonych sterydow i jakos zyja i maja miesnie :)
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
to nie dział do gdybań zamykam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna opinia

Następny temat

Ile można pobiegać na masie?

electro
Polecane artykuły