Witam, od jakiegoś czasu staram się dopasować dla siebie odpowiedni trening, ale nie za bardzo wiem jak to zrobić. Zależy mi na tym żeby pozbyć się tłuszczu z brzucha, podrzeźbienie i jak da rade to poprawić wytrzymałość. Na początku chodzenia na siłownię robiłem fbw. Ostatnio zacząłem robic różne ćwiczenia 3x 3min +3min przerwy i tak po 3-5seri na dzień. Te ćw to np: pompki; zwykłe, odwrotne, boczne, diamenciki, krokodylki, brzuszki, nożyce, unoszene nóg za głowe, wykroki, przysiady, podciągnięcia, jumpy, pajacyki... od tygodnia robię też abs tak jak na filmiku od Franka Medrano (
co do diety: od niedzieli wieczorem do piątku popołudniu mieszkam w bursie, więc jestem skazany na ich jedzenie, mam srodki na tydzień, ale nie jest tego dużo. W domu zwykle mam dobry kawał mięsa na obiady. Pomimo braku diety od kiedy zacząłem ćwiczyć sporo schudłem ( w dopasowanych kiedyś spodniach dzisiaj mam ok 5cm luzu) Mam tez krzywą postawę spowodowaną złą pazycją przy kompie, garbie się i prawy bark mam optycznie niżej niż lewy. To też chciałbym jakoś uregulować. Mam nadzieję, że pomożecie ;)
( pomyłka jest w ankiecie, max na sztandze 62,5 kg)
Zmieniony przez - Mnieszko12 w dniu 2014-02-14 21:14:40
co do diety: od niedzieli wieczorem do piątku popołudniu mieszkam w bursie, więc jestem skazany na ich jedzenie, mam srodki na tydzień, ale nie jest tego dużo. W domu zwykle mam dobry kawał mięsa na obiady. Pomimo braku diety od kiedy zacząłem ćwiczyć sporo schudłem ( w dopasowanych kiedyś spodniach dzisiaj mam ok 5cm luzu) Mam tez krzywą postawę spowodowaną złą pazycją przy kompie, garbie się i prawy bark mam optycznie niżej niż lewy. To też chciałbym jakoś uregulować. Mam nadzieję, że pomożecie ;)
( pomyłka jest w ankiecie, max na sztandze 62,5 kg)
Zmieniony przez - Mnieszko12 w dniu 2014-02-14 21:14:40
Krzysztof Piekarz